Aksamitna Residence - wizualizacja

Michałowice k. Warszawy · Domy bliźniacze · Premium

Aksamitna Residence

Dom bliźniaczy klasy premium w Michałowicach k. Warszawy – Twoja willa podmiejska czeka.
Odbiór kluczy już w kwietniu 2026

Wizualizacje

Ponadczasowa elegancja

Aksamitna Residence - widok z ogrodu
Aksamitna Residence - widok z ulicy

166 m²

powierzchni użytkowej w każdym domu

Aksamitna Residence to kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, położona zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy – idealna dla osób ceniących spokój bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Każdy dom został zaprojektowany w ponadczasowym, klasycznym stylu, który łączy elegancję z nowoczesną funkcjonalnością.

Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i naturalne połączenie z ogrodem. Przestronne działki o powierzchni około 450 m² dają komfort prywatności i swobodę aranżacji.

Sprawdź dostępne lokale
Aksamitna Residence - widok frontalny

Lokalizacja

Michałowice —
blisko centrum,
daleko od zgiełku

Michałowice skomunikowane są z centrum Warszawy kolejką WKD — zaledwie 18 minut do Śródmieścia. Doskonały dojazd do Alei Krakowskiej, lotniska i najważniejszych punktów stolicy.

Aksamitna Residence otoczenie

12 km

Pałac Kultury i Nauki

9 km

Do Lotniska Chopina

18 min

WKD do Śródmieścia

3 km

Do Alei Krakowskiej

Zainteresowany? Porozmawiajmy.

Zostaw swoje dane — oddzwonimy w ciągu 24h.

    Układ pomieszczeń

    Dostępne lokale – sprawdź budynki

    Rzut Budynku A

    Aksamitna 18A

    165,97 m²

    1 850 000 zł

    Sprzedany

    Aksamitna 18

    165,97 m²

    1 850 000 zł

    Dostępny

    Zapytaj o lokal
    Rzut Budynku B

    Aksamitna 16A

    165,97 m²

    1 900 000 zł

    Dostępny

    Zapytaj o lokal

    Aksamitna 16

    165,97 m²

    1 900 000 zł

    Zarezerwowany

    Dostępny
    Zarezerwowany
    Sprzedany

    Co otrzymujesz

    Premium w każdym detalu

    DANE TECHNICZNE

    • Powierzchnia użytkowa domu: 166 m²
    • Garaż w bryle budynku: 25 m² (ogrzewany, z ogrzewaniem podłogowym!)
    • Działka: 450 m² – w pełni zagospodarowana
    • Zabudowa bliźniacza: domy łączą się wyłącznie garażami – 100% prywatności

    STANDARD WYKOŃCZENIA – bez kompromisów

    • Ogrzewanie podłogowe w całym domu łącznie z garażem
    • Instalacja rekuperacji, klimatyzacji, fotowoltaiki, pod pompę ciepła
    • System alarmowy – komfort i bezpieczeństwo
    • Ogrzewanie gazowe

    OTOCZENIE – gotowe do zamieszkania

    • Wysiana trawa – zielono od pierwszego dnia
    • Położona kostka – estetyczne i praktyczne podejścia
    • Taras – gotowy na poranne kawy i letnie wieczory
    • Ogrodzenie – prywatność i bezpieczeństwo

    Zainteresowany? Porozmawiajmy.

    Zostaw swoje dane — oddzwonimy w ciągu 24h.

      Cennik

      Oferta lokali

      Aksamitna 18A

      Sprzedany

      Powierzchnia

      165,97 m²

      Cena za m²

      Cena

      Sprzedane

      Sprzedany

      Aksamitna 18

      Dostępny

      Powierzchnia

      165,97 m²

      Cena za m²

      11 146,59 zł/m²

      Cena

      1 850 000 zł

      Aksamitna 16A

      Dostępny

      Powierzchnia

      165,97 m²

      Cena za m²

      11 447,85 zł/m²

      Cena

      1 900 000 zł

      Aksamitna 16

      Zarezerwowany

      Powierzchnia

      165,97 m²

      Cena za m²

      Cena

      Zarezerwowane

      Zarezerwowany

      Kontakt

      Umów prezentację

      Skontaktuj się z nami i zobacz swój przyszły dom podczas indywidualnej prezentacji.

      Lokalizacja

      Michałowice

      ul. Aksamitna 16
      05-816 Michałowice-Wieś

      Kilkanaście minut od centrum Warszawy